• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Hydrance Serum Intensiv Hidratues

ALL4,200.00
ALL3,990.00Save 5%

Avene Hydrance Serum Intensiv Hidratues rekomandohet në hidratimin në thellësi për të gjithë tipet e lëkurave edhe ato më të ndjeshmet. Ideale për lëkurat e dehidratuara, të ashpra, kjo formulë përmban një kompleks të patentuar Cohederm e cila:

  • Rihidraton intensivisht lëkurën dhe e forcon atë.
  • Zbut lëkurën duke rikrijuar rezervat natyrale të ujit.

Vijat e holla të dehidratimit zbuten. Lëkura është e hidratuar, më e butë dhe e qetë. Jo komedogjenike.

Quantity

100 Items