• Reduced price

Avene – Ysthéal Koncentrat kundër rrudhave të para

ALL5,300.00
ALL4,770.00Save 10%

Avene Ystheal Anti-Wrinkle Skin Renewal Concentrate është një koncetrat anti-rrudhë ideal për përkujdesjen ndaj lëkurës me teksturë dhe pamje jo uniforme, rrudha dhe humbje të tonusit. 

Kjo përkujdesje anti-rrudhë ka një bashkim unik të përbërësve aktivë të patentuar:

  • Retinaldehyde, përbërës aktiv me veti anti-rrudhë, që rrit aktivitetin qelizor.
  • G.G.O, një lipopeptid anti-rrudhë që mbron elastinën e lëkurës.
  • Pre-Tocopheryl, antioksidant i fuqishëm qelizor
  • Ujë termal Avène, me veti zbutesë dhe kundër irritimit. 

Cilësia e lëkurës përmirësohet menjëherë. Tekstura e lëkurës është dukshëm më e rafinuar, rrudhat zbuten dhe lëkura është më e tonifikuar.

E formuluar pa parfum.

Quantity

 

Security policy

 

Delivery policy

 

Return policy

100 Items