• -5%
    Mustela – Shampo e butë për flokët Mustela - 1

Përbërësit veprues

Avocado Perseose: përbërës aktiv me origjinë natyrale i patentuar që përforcon barrierën e lëkurës, hidraton dhe ruan pasurinë e saj qelizore.

Ekstrakt kamomili: zbut, qetëson.

Tensio-aktivë të butë: pastrojnë butësisht duke evituar tharjen e lëkurës.

Siguri e garantuar që nga lindja

Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik.

Tolerancë e lartë kutane dhe okulare.

Hipoalergjenik – Formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.

0% paraben, ftalate, fenoksietanol, pa sapun.

Aplikoni një masë të vogël të shampos mbi flokët e lagur të bebes apo të femijes, masazhojeni me delikatesë pastaj shplajeni me kujdes. Lë një aromë unike mbi flokë. Flokët shplahen lehtë dhe shpejt, krihen me lehtësi. Flokët janë të mëndafshtë, nuk elektrizohen.

100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.