• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Antirougeurs Koncentrat kundër skuqjeve

ALL2,600.00
ALL2,470.00Save 5%

Avene koncentrat kundër skuqjes është e përqëndruar me lëndë aktive që veprojnë në skuqjet e lokalizuara duke dhënë komfort dhe zbutje.

  • Falë ekstraktit të Ruscus, përmirësohet mikroqarkullimi i gjakut; enët e vogla të gjakut dhe skuqjet reduktohen.
  • I pasur me Ujë Termal Avene me veti zbutëse dhe anti-irrituese, ky emulsion qetëson menjëherë irritimet dhe ndjesinë e nxehtësisë.
  • I butë dhe hidratues, lëkura është e mëndafshtë në prekje.
Quantity
Last items in stock

1 Item