• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Lierac - Sunissime Fluid SPF50+

ALL4,500.00
ALL4,275.00Save 5%

Lierac sunissime fluid spf 50+

Quantity

 Fluid mbrojtës me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave. Efekti i te cilit lidhet me perbersit si:
  • Kompleksit Global Protect & Energy Kompleks me spektër të gjerë mbrojtjeje (UVA, UVB, Infrared dhe dritës së dukshme) + Pro taurine: për lëkurë të mbrojtur dhe të energjizuar.
  • Acid Hialuronik – për hidratim intensiv dhe lëkurë të butë
  • Peptide aktivizuese të nxirjes: aktivizojnë prodhimin e melanines duke ofruar nxirje intensive.
PERDORIMI:
 Aplikoni një sasi të mjaftueshme në fytyrë dhe dekolte përpara ekspozimit në diell. Ri-aplikojeni sa herë që eskpozoheni në diell. 
100 Items