• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Emulsion me ngjyrë SPF 50+ për lëkurë normale, mikse dhe të yndyrshme

ALL2,800.00
ALL2,660.00Save 5%

Mbrojtje e lartë nga dielli me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme normale, mikse dhe të yndyrshme. Ky emulsion i lehtë, i padukshëm dhe jo i yndyrshëm i Avene, është rezistent ndaj ujit dhe djersës. Mbron nga rrezet UV dhe është i qëndrueshëm në lëkurë. Pigment natyral në lëkurë. I pasur me ujë termal Avene me veti zbutëse dhe qetësuese dhe Pre-tocopheryl me veti antioksidante.

Quantity

100 Items