• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Krem anti-age për mbrojtjen nga dielli SPF 50

ALL3,300.00
ALL3,135.00Save 5%

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkura të ndjeshme. Anti rrudhë. Rezistente ndaj ujit. Pa silikon. Mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezet UVB-UVA Anti oksidant Pre-tocoferil, me veti anti oksidante, mbron qelizat nga radikalet e lira. Uji termal Avene, ka veti zbutëse dhe kundër irritimit. Ascofillina TM, përbërës aktiv kundër rrudhave, së bashku me kompleksin Sunsitive® protection kontribuojnë kundër foto-plakjes. Transparent në aplikim, përbërja e saj është e lehtë dhe fluide, mbron dhe hidraton lëkurat e ndjeshme. Tubet me dozim: praktik, lejon që të përdorni sasinë e duhur të produktit.

Quantity

100 Items