• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Fluid SPF 50+ për lëkura normale dhe mikse

ALL2,800.00
ALL2,660.00Save 5%

Avène Fluid SPF 50+ është një përkujdesje me mbrojtje shumë të lartë (SPF 50+) e formuluar specifikisht për lëkurat e ndjeshme normale dhe të kombinuara.

Ky fluid me mbrojtje shumë të lartë përmban kompleks ekskluziv  Sunsitive Protection: 

  • Spektër i gjerë mbrojtjeje ndaj rrezeve UVB-UVA
  • Kompleks antioksidant unik, mbrojtje qelizore globale.
  • Ujë termal Avene, zbutës dhe kundër irritimeve.

Tekstura e saj ështe e lehtë dhe i ofron lekurës një efekt matifikues dhe jo me shkëlqim. Nuk lë në lëkurë efekt ngjitës ose të yndyrshëm. Që nga aplikimi, përthithet menjëherë nga lëkura.

Quantity

100 Items