• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Krem dielli për lëkura intolerante normale, të thata (SPF 50)

ALL2,800.00
ALL2,660.00Save 5%

Për lëkura intolerante normale – të thata 

Një gamë produktesh fotombrojtëse që sigurojnë një mbrojtje të gjerë përsa i përket spektrit UV, që përmbajnë 

100 % ekrane minerale të qëndrueshme dhe efikase në kohë falë bashkimit ekskluziv të përbërësve të krijuar nga Kërkimet Pierre Fabre: 

  • Pretocopheryl, pararendësi i vitamines E (anti-oksidues i fuqishëm) për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira
  • Ujë Termal Avène me veti qetësuese dhe anti- irrituese.
Quantity

100 Items