• -10%
    Bambo Nature Sunny day 30 spf Bambo Nature - 1

Bambo Nature Sunny Day Krem me mbrojtje të lartë kundra rrezeve të dëmshme UV Përmban 100% filtra natyrale të mineralit jo toksik titanium, xhel aloe vera, acide yndyrore nga vaji i kokosit, vitamin E, etj.

Mbrojtësi ideal për lëkurat e ndjeshme dhe ato shumë të ndjeshme (atopike) Produkt 100% natyral, organik dhe vegan Pa parfum Pa ngjyrues Pa kimikate Rezistent ndaj ujit deri në 80 minuta

Produkt i testuar dermatologjikisht Çertifikuar nga Nordic swan ecolabel, Asthma-allergy Denmark dhe Eco cert cosmos

5 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

7 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.