• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Spray trupi (SPF 30)

ALL3,400.00
ALL3,230.00Save 5%

Mbrojtje e lartë nga dielli për lëkura të ndjeshme. Rezistente ndaj ujit. Pa silikon Mbrojtje me spektër të rrezeve UVB-UVA Përmban Pre-tocoferil, anti oksidant, për një mbrojtje qelizore ndaj radikaleve të lira. Uji termal Avene ka veti qetësuese dhe zbutëse Përberje e lehtë, jo e yndyrshme dhe e lehtë për tu aplikuar.

Quantity

100 Items