• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Spray për trupin (SPF 50+)

ALL3,500.00
ALL3,325.00Save 5%

Avene Spray SPF 50+, mbrojtje nga dielli shumë e lartë për lëkurat e ndjeshme. Rezistente ndaj ujit. Mbrotje me spektër të gjerë UVB-UVA. Pa silikon.

Kompleks aktiv fotombrojtës që siguron mbrojtje optimale kundër rrezeve UVB-UVA të gjata dhe të shkurtra.

Përmban pre-tocopheril, që ka veti shumë të mira antioksidante

Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme. 

Rekomandohet për:

  • Lëkura shumë të ndjeshme ndaj diellit
  • Lëkura që janë të prirura për skuqje dhe djegie
  • Për çfarëdo lloj lëkure e ekspozuar në rrezatim intensiv

Këshilla për përdorim

  • Para ekspozimit në diell, aplikoni produktin në sasi të mjaftueshme
  • Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.
Quantity

100 Items