• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Spray për mbrojtjen nga dielli SPF 20

ALL3,000.00
ALL2,850.00Save 5%

Mbrojtje nga dielli mesatare për lëkura të ndjeshme. Rezistente ndaj ujit. Pa silikon. Mbrojtje nga rrezet UVB-UVA. Pre-tocoferil, me veti anti oksidante, mbron qelizat ndaj radikaleve të lira. Uji termal Avene ka veti zbutëse dhe qetësuese Ka përberje të lehtë, jo të yndyrshme dhe të lehtë për tu aplikuar.

Quantity

100 Items