• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Vaj për mbrojtjen nga dielli SPF 30

ALL3,400.00
ALL3,230.00Save 5%

Mbrojtje e lartë nga dielli për lëkurat e ndjeshme. Rezistente ndaj ujit. Mbrojtje me spektër të gjerë për rrezet UVB-UVA. Hipoalergjik dhe jo komedogjenik. Pa paraben Përmban Pre-tocoferil, me veti anti oksidante. Teksturë që nuk ngjit, e lë lëkurën të butë me ndjesi të mëndafshtë.

Quantity

100 Items