• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avent – Pompë manuale gjiri

ALL7,020.00
ALL6,669.00Save 5%
Quantity

Përshkrimi i Produktit

Pompë manuale gjiri për nënat e reja

  • Kokë e butë që masazhon dhe lejon lehtësisht daljen e qumështit
  • Dizenjo e lehtë, kompakte
  • Përfshin një shishe natyrale 125ml dhe një kokë biberoni
100 Items