Log in with social account

  • Google
  * * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

  Vitabiotics – Ultra CO-Q10

  ALL2,500.00
  Quantity

  Ultra Co-Q10

  Çdo tabletë Ultra Co-Q10 nga Vitabiotics ofron 50mg të cilësisë më të lartë te ko-enzimës Q10.

  Ko-enzima Q10, e njohur si Ubiquinone gjendet në pothuajse çdo qelizë të trupit të njeriut. Njihet për efektet si antioksidant, mbron qelizat nga dëmtimet dhe luan një rol kyç në metabolizëm. Studimet kanë treguar që marrja e sasive shtesë të kësaj ko-enzime sjell përfitime për trupin e njeriut . Marrja e këtij suplementi bëhet edhe më e domosdoshme me rënien e sasisë të Co-Q10 për shkak të moshës, apo sëmundjeve të ndryshme.

  Përdorimi
  Një ose dy tableta në ditë.
  Duhet të gëlltitet me ujë ose me një pije të ftohte. Nuk duhet kaluar doza e rekomanduar.
  Ky produkt mund të përdoret me cdo produkt tjetër të Vitabiotics.

  ✓ I përshtatshëm pë vegjetarianët
  ✓ Pa ngjyrues
  ✓ Pa konservant
  ✓ Pa laktozë
  ✓ Pa gluten

  100 Items