Log in with social account

  • Google
  * * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

  Vitabiotics – Perfectil

  ALL1,900.00
  Quantity

  Përshkrimi i Produktit

  VITAMINA NR.1 NË MBRETËRINË E BASHKUAR

  Ne të gjithë duam të bëjmë më të mirën për shëndetin dhe pamjen tonë. Vitabiotics e di mirë që ajo që ju fusni brënda trupit tuaj ka një impakt të madh në shëndetin e brendshëm dhe në pamjen e jashtme. Për këtë arsye, Perfectil është formuluar nga ekspertë që të përmiresojë rutinën e përditshme të lëkurës dhe flokëve me një gamë prej 20 mikronutrientësh.
  Perfectil është formula nr.1 ne Mbretërinë e Bashkuar për lëkurën, flokët dhe thonjtë.

  Si vepron formula e trefishtë Perfectil?
  Perfectil vepron duke shpërndarë ushqimin nëpërmjet qarkullimit të gjakut nëpër shtresat e lëkurës, folikulat e flokëve dhe në thonj.

  Çdo tabletë përmban mikronutrientë përshirë:
  Riboflavin (vitaminë B2), niacin (vitaminë B3) dhe biotin që ndihmojnë në mirëmbajtjen e lëkurës. Mineralet selenium dhe zink ndikojnë tek mirëqenia e flokëve dhe thonjve.

  – Pa gluten
  – Pa xhelatin
  – Pa ngjyrues artificiale
  – Pa konservantë
  – Pa kripë, maja dhe laktozë
  – Perfectil nuk është i testuar në kafshë

  Përdorimi: Një tabletë në ditë me ushqimin tuaj kryesor. Pijeni me ujë ose një lëng të ftohtë. Mos e përtypni. Mos e tejkaloni dozën tuaj ditore.
  Rekomandohet përdorimi për të paktën 3 muaj.

  100 Items