Log in with social account

  • Google
  * * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

  Vitabiotics – Wellman 50+

  ALL1,500.00
  Quantity

  Përshkrimi i Produktit

  Wellman 50+ është një formulë gjithpërfshirëse me mbi 30 nutrientë të nevojshëm për plotësimin e nevojave të organizmit të meshkujve mbi moshën 50 vjeç.

  Tabletat janë ideale për meshkuj mbi 50 vjeç me një jetesë aktive, ndryshe nga multivitaminat e tjera kanë nutrientë specifikë bio-aktivë që ndihmojnë veçanërisht shëndetin tek meshkujt. Përfshin dhe hekur që ndihmon në reduktimin e lodhjes dhe këputjes.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Merrni një tabletë në ditë me vaktin tuaj kryesor.
  Gëlltiteni me ujë apo me një pije të ftohtë. Mos e përtypni. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

  • E përshtatshme për vegjetarianë.
  • Pa ngjyrues
  • Pa gluten
  • Pa konservantë
  • Pa kripë apo maja
  • Wellman nuk është testuar në kafshë
  100 Items