Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Ultra Vitamin C Fizz ofron 1000mg vitamine C, e balancuar me zink per nje efikasitet maksimal. Te dy keto nutriente ndihmojne ne mirefunksionimin e sistemit imunitar.
Vitamina C kontribuon ne sistemin nervor, formimin e kolagjenit dhe rrit perthithjen e hekurit.

Ultra Vitamin C Fizz eshte nje formule eferveshte me nje shije te frekset dhe natyrale portokalli. Eshte ideale per ato qe duan nje alternative tjeter nga tabletat ose kapsulat.

Ultra Vitamin C Fizz eshte vecanerisht e pershhtatshme per:
-sistemin imunitar
-Atletet, personat qe merren me sport
-Mbi 50vjec
-Personat me nje jete te ngarkuar dhe stres

Vitamina C eshte bashkepunetor ne sintezen e kolagjenit, substanca qe e mban lekuren elastike. Kontribuon ne formimin e kolagjenit per mirefunksionimin e kockave,dhembeve, kerceve, lekures dhe eneve te gjakut.

-I pershtatshem per vegjetariane & vegane
-Pa aspartame
-Perthithje e shpejte

Perdorimi: Tretni nje tablete ne nje gote uje. Merrni nje tablete ne dite. Mund te perdoret me produktet e tjera te Vitabiotics.

100 Items

in the same category

8 other products in the same category:
Product added to compare.