Gestamam ·

Lëndët vepruese: Një tabletë përmban: Vitaminë C 200 mg,Tiaminë 3 mg, Riboflavinë 3 mg, Niacinë 32 mg, Vitaminë B6 3 mg, Vitaminë B12 5 mcg, Vitaminë D3 15 mcg, Acid folik 400 mcg, Hekur 29.5 mg, Zink 15 mg, Bakër 2 mg, Mangan 4 mg, Jod 225 mcg, Selen 83 mcg, Lactobacillus acidofillus 1 bilion, Likopen 0,75 mg

Një kapsulë e butë xhelatinoze përmban: Vaj peshku 1000 mg, nga i cili acid eikosapentaenoik (EPA) përmban 180 mg dhe acid dokosaheksaenoik (DHA) përmban 120 mg.

Mënyra e përdorimit: Një tabletë dhe një kapsulë xhelatinoze e butë në ditë duke i

shoqëruar me ujë dhe veç e veç në çdo kohë të ditës.

100 Articoli

Recensioni Recensioni (0)

Sulla base 0 recensioni - 0 1 2 3 4 0/5
Filtro:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 altri prodotti della stessa categoria:

Recensioni Recensioni (0)

Sulla base 0 recensioni - 0 1 2 3 4 0/5
Filtro:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.