ZELUX MAMMA

Përdoret për një zhvillim normal të trurit dhe syve tek fetusi ose bebi që ushqehet me gji. Përmban: DHA, zink, vitaminë A, hekur, vitaminë D3, A, C, B6 dhe acido folik. Përdorimi: 1 kapsulë në ditë. Preferohet të konsumohet gjatë ushqimit. Shoqërohet me ujë.

99 Articoli

Recensioni Recensioni (0)

Sulla base 0 recensioni - 0 1 2 3 4 0/5
Filtro:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 altri prodotti della stessa categoria:

Recensioni Recensioni (0)

Sulla base 0 recensioni - 0 1 2 3 4 0/5
Filtro:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.