Filtrat aktiv

Holle – Vaj Organik për bebe (4m+)

Çmimi i rregullt 950,00 LekëÇmimi 902,50 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Holle vaj organik për bebe (Baby Weaning Oil),

Një kombinim i balancuar ingredientësh të cilësisë së lartë Demeter, vaji është një suplement ushqimor ideal. është një miksim perfekt i lulediellit dhe rrushit organik, i pasur me acide esenciale Omega-3, Omega-6 dhe acid gama linoleik.

Për të marrë vlerat më të mira ushqimore të vajit dhe për ti përthithur ato në mënyrën më të mirë, vaji duhet përdorur në ushqime që nuk përmbajnë qumësht, si perime, drithëra, mish (rekomandohet 1-2 lugë çaji në një vakt).

Product added to compare.