Filtrat aktiv

Holle – Vaj Organik për...
  • Çmim i zbritur

Holle – Vaj Organik për bebe (4m+)

Çmimi i rregullt 950,00 LekëÇmimi 902,50 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Holle vaj organik për bebe (Baby Weaning Oil),

Një kombinim i balancuar ingredientësh të cilësisë së lartë Demeter, vaji është një suplement ushqimor ideal. është një miksim perfekt i lulediellit dhe rrushit organik, i pasur me acide esenciale Omega-3, Omega-6 dhe acid gama linoleik.

Për të marrë vlerat më të mira ushqimore të vajit dhe për ti përthithur ato në mënyrën më të mirë, vaji duhet përdorur në ushqime që nuk përmbajnë qumësht, si perime, drithëra, mish (rekomandohet 1-2 lugë çaji në një vakt).

Plasmon la Pastina pennette...
  • Çmim i zbritur

Plasmon la Pastina pennette 340 g

Çmimi i rregullt 230,00 LekëÇmimi 218,50 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Tempo di cottura 5 min
Prodotto in Italia
Da 10 mesi
Qualità Garantita Oasi nella Crescita
Per abituarlo a mangiare come i "grandi"
Consistenza tenera ma corposa, ideale per masticare
Con semola di grano duro e farine di grano tenero
Sacchetto salva freschezza

Product added to compare.