Filtrat aktiv

EVIOL Vitamin E 100mg

Çmimi 275,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

EVIOL Vitamina E është një vitaminë antioksiduese, mbron membranat qelizore nga dëmtimi oksidativ. Përmirëson funksionin e sistemit imunitar, formimin e qelizave të shëndetshme të lëkurës dhe gjithashtu promovon një sistem të shëndetshëm riprodhues.

Product added to compare.