Filtrat aktiv

Bionike Triderm Lenil+

Çmimi i rregullt 2 050,00 LekëÇmimi 1 845,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Bionike Triderm Lenil +, në sajë të vetive antioksiduese, qetësuese dhe zbutëse, favorizon rivendosjen e ekuilibrit natyror të lëkurës dhe qetëson djegien, kruajtjen dhe flakjen e shkaktuar nga dermatiti i shoqëruar edhe me ekzemë.

Product added to compare.