Filtrat aktiv

Pharmamed HERBILEX

Çmimi 1 125,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Pikat Herbfit Herbilex ndihmojnë në dhimbjen e stomakut dhe zorrëve me gaz, nervozizëm, shqetësim dhe tension, simptoma para menstruale dhe menstruale dhe simptoma të menopauzës. Për përdorim të jashtëm, këto pika mund të përdoren për të lehtësuar dhimbjet e kokës, tensionin e muskujve dhe për dhimbjen e dhëmbit dhe për të trajtuar pickimet e insekteve.

VERTIGO

Çmimi 1 800,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Shtesë ushqimore, që indikohet në rastet e përmirësimit të gjumit duke ofruar qetësi. Po ashtu, ka rol në përmirësimin e mikroqarkullimit. Përmban ekstrakt Ginkgo Biloba dhe zink. Përdorimi: një tabletë 1-2 herë në ditë pas vakteve kryesore.

Onovo Pharma – Somax

Çmimi 1 474,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Gjumi mund të ndërpritet për arsye të ndryshme dhe ata të cilët kanë vështirësi të bien në gjumë e dinë se si pagjumësia mund të ndikojë në produktivitetin e tyre gjatë ditës. Këta pacientë mund të kenë vështirësi në përqendrim, probleme me kujtesën dhe lodhje.

Product added to compare.