Trupi

Filtrat aktiv

VICHY LIPOSTRETCH - KUNDER CELULITIT 200ml

Çmimi i rregullt 2 670,00 LekëÇmimi 2 403,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Kremi i lehtë është i përshtatshëm për kujdes të rregullt, figura mbështetëse për të gjithë trupin. Siguron lagështirë afatgjatë dhe kështu siguron lëkurë të bukur, të kujdesur mirë për trupin. Siguron më shumë qëndrueshmëri dhe dendësi për rënien e kontureve të lëkurës.

RP LIPIKAE BAUME AP+ 200ml

Çmimi i rregullt 2 560,00 LekëÇmimi 2 304,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Lipikar Baume AP + qetëson menjëherë lëkurën atopike të prirur për ekzemë dhe lëkurën ekstra të thatë. E aplikuar çdo ditë, ajo hap shpërthimet e thatësisë së fortë. E nevojshme të ri-ekuilibrohet mikrobioma e saj, popullata e mikro-organizmave që gjenden në sipërfaqen e lëkurës.

BioNike Proxera Posmed 40

Çmimi i rregullt 2 050,00 LekëÇmimi 1 435,00 Lekë -30%
Availability: 1 In Stock

BioNike Proxera Posmed 40 Xhel intensiv eksfoliant 40% ure

Trajtimi lokal i xhelit për trajtimin dhe parandalimin e hiperkeratozës, pllakave të lëkurës dhe simptomave të lidhura me to (kruarje, eritemë, ekzema) te pacientët me psoriazë të lokalizuar në lëkurë dhe skalp.

Product added to compare.