Floket

Filtrat aktiv

Availability: 10 In Stock

Teskture fluide dhe e freskët për një trajtim intensiv për shenjat e para të rënies së flokëve.

Ky trajtim ngadalëson rënien e flokëve për 6 javë. Tektura në trajtë xheli lejon një aplikim të shpejtë dhe të lehtë në skalp.

Kjo formulë përmban disa përbërës aktivë si:

  • Aminexil: molekulë efikase kundër rënies së flokëve
  • Flavonoide: ekstrakt i pasur me flavonoide, të njohur për veprimin qetësues
  • Ekstrakt xhinxheri: veprim stimulues

PERDORIMI:

Aplikojeni në të gjithë skalpin dha masazhojeni butësisht. Pa shplarje.

Product added to compare.