Filtrat aktiv

VICHY - DEMAQUILLANT INEGRAL 3 IN 1

Çmimi i rregullt 2 350,00 LekëÇmimi 2 115,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Kombinimi i agjentëve pastrues ultra-efektivë, ultra-të butë në një xhel qumështi shumë të freskët ju ofron pastrim dhe heqje makijazhi ultra të shpejtë, ultra të lehtë që heq të gjitha gjurmët e përbërjes ndërsa jeni të butë me lëkurën tuaj të ndjeshme. 

LRP - EAU MICELLAIRE 400ML

Çmimi i rregullt 2 560,00 LekëÇmimi 2 304,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Uji Ultra Micellar EFFACLAR pastron butësisht lëkurën për të respektuar kombinimin me lëkurën me vaj. Miçelët e shoqëruar me glicerinë heqin 98% të bazës së parë të pambukut për efikasitet optimal të heqjes së përbërjes, pa ndjenjën e thatësisë.

LRP - EFFACLAR LOTION ASTRIGENT

Çmimi i rregullt 2 240,00 LekëÇmimi 2 016,00 Lekë -10%
Availability: 99 In Stock

Zhbllokoni dhe minimizoni poret tuaja me locion mikro-eksfoliant La Roche-Posay Effaclar Astringent. Ky tonik nga La Roche-Posay është pjesë e gamës Effaclar që është një koleksion i produkteve të formuluara posaçërisht për lëkurën me vaj, të prirur për puçrra.

LRP - TOLERIANE DERMO CLEANSER

Çmimi i rregullt 2 670,00 LekëÇmimi 2 403,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Pastruesi qetësues dhe hidratues Toleriane Dermo-Cleanser ndjek një statut të rreptë të formulimit për të minimizuar rrezikun e intolerancës dhe është i sigurt për përdorim në lëkurë të ndjeshme ose reaktive. Kjo larje ultra-e butë, pa shkumë e fytyrës do të pastrojë, heq përbërjen e papërshkueshme nga uji, do të njomë dhe qetësojë lëkurën.

LRP - EFFACLAR GEL

Çmimi i rregullt 2 150,00 LekëÇmimi 1 935,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Rutina plotësuese e pastrimit për lëkurën me akne. EFFACLAR Gel pastron butësisht lëkurën me vaj pa efekte tharëse falë agjentëve pastrues të butë të zgjedhur në mënyrë rigoroze për të siguruar tolerancë të mirë. Heq papastërtitë dhe sebumin e tepërt, duke e lënë lëkurën të pastër dhe të freskët.

Lierac - Locion tonik

Çmimi i rregullt 2 500,00 LekëÇmimi 2 250,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Tonik i dyfishtë, kompleton pastrimin e dyfishtë dhe zvogëlon shfaqjen e poreve. Një strukturë aktive xheli që shndërrohet në ujë për efikasitet të dyfishtë. Një aromë e freskët dhe femërore që shoqëron notat e jasemines, lules së Lotusit dhe gardenisë së bardhë.

Lierac- Qumesht Pastrues

Çmimi i rregullt 2 500,00 LekëÇmimi 2 250,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Lierac qumësht pastrues i dyfishtë është një produkt 2 në 1 që heq makijazhin nga fytyra dhe sytë dhe pastron duke zbutur lëkurën. Kjo formulë përmban disa përbërës aktivë: Një pastrues me mikro-magnet Një mikro-eksfoliues enzimatik Acid hialuronik me veprim anti-rrudhë.

Lierac - Cleansing Balm in Oil

Çmimi i rregullt 2 750,00 LekëÇmimi 2 475,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Një strukturë aktive e balsamit që shndërrohet në vaj dhe më pas qumësht në kontakt me ujin për një efikasitet të dyfishtë pastrimi. Një aromë e freskët dhe femërore që shoqëron notat e jasemines, lules së Lotusit dhe gardenisë së bardhë.

Product added to compare.