Filtrat aktiv

Strawberry Shine Nourishing Lip Balm

Çmimi i rregullt 250,00 LekëÇmimi 225,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Balsam buzësh Labello do të kënaqë buzët tuaja me një shije të mrekullueshme të ëmbël të luleshtrydheve dhe një shkëlqim të butë të kuqërremtë. Përbërja unike me pigmente vezulluese shkrihet menjëherë në buzë, jep shkëlqim dhe hidratohet për 24 orë.

Product added to compare.