Filtrat aktiv

LRP EFFACLAR MAT

Çmimi i rregullt 2 960,00 LekëÇmimi 2 664,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

DAILY MOISTURIZER FOR OILY SKIN ANTI-SHINE ANTI-ENLARGED PORES: This mattifying moisturizer for oily skin targets excess oil. Dual action - mattifies skin and refines pores. Formulated with micro-exfoliating lipo-hydroxy acid, this oil-free formula hydrates skin while leaving skin looking and feeling matte.

LRP ANTHELIOS 50+ ANTI IMPERFECTION

Çmimi i rregullt 3 000,00 LekëÇmimi 2 700,00 Lekë -10%
Porosite tani
Availability: Out of stock

ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS CORRECTIVE GEL-CREAM SPF50+ is a dermatological suncare product enriched with  Salicylic Acid and Niacinamide. The formula provides very high broad spectrum protection (UVA-PF 21, UVB, certain Infrared-A and pollution damage) for  acne prone skin at risk of UV-induced marks and post-sun breakouts. Lasting shine control. Very water resistant.

LRP EFFACLAR GEL

Çmimi i rregullt 2 150,00 LekëÇmimi 1 935,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock
Rutine plotësuese e spastrimit për lëkurë te prirur per akne. EFFACLAR Gel pastron butësisht lëkurën me vaj pa efekte të tharjes falë agjentëve të butë, pastrues të zgjedhur rigorozisht për të siguruar tolerancë të mirë. Heq papastërtitë dhe shtresat e tepërta, duke e lënë lëkurën të pastër dhe të rifreskuar.

Product added to compare.