Filtrat aktiv

Availability: 100 In Stock

Avene Hydrance Serum Intensiv Hidratues rekomandohet në hidratimin në thellësi për të gjithë tipet e lëkurave edhe ato më të ndjeshmet. Ideale për lëkurat e dehidratuara, të ashpra, kjo formulë përmban një kompleks të patentuar Cohederm e cila:

  • Rihidraton intensivisht lëkurën dhe e forcon atë.
  • Zbut lëkurën duke rikrijuar rezervat natyrale të ujit.

Vijat e holla të dehidratimit zbuten. Lëkura është e hidratuar, më e butë dhe e qetë. Jo komedogjenike.

Product added to compare.