Filtrat aktiv

VICHY LIPOSTRETCH - KUNDER CELULITIT 200ml

Çmimi i rregullt 2 670,00 LekëÇmimi 2 403,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Kremi i lehtë është i përshtatshëm për kujdes të rregullt, figura mbështetëse për të gjithë trupin. Siguron lagështirë afatgjatë dhe kështu siguron lëkurë të bukur, të kujdesur mirë për trupin. Siguron më shumë qëndrueshmëri dhe dendësi për rënien e kontureve të lëkurës.

Lierac - Body-Slim Cryoactive Concentrate

Çmimi i rregullt 5 720,00 LekëÇmimi 5 148,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Cilësia e xhelit rozë me efektin e menjëhershëm të ftohtë kontribuon në mënyrë aktive në efikasitetin e dobësimit. Gllënjkë acidi hialuronik, ajo ofron një efekt zbutës joshës hidratues, ndërsa aroma e saj me lule e irisit, trëndafilit dhe jaseminit i mrekullon shqisat.

Product added to compare.