Filtrat aktiv

VICHY - CHILD MILK SPF 50+ 300ml

Çmimi i rregullt 3 600,00 LekëÇmimi 3 240,00 Lekë -10%
Availability: 10 In Stock

Për fëmijët, mbrojtje e lartë në format të madh. Ky qumësht diellor mbron lëkurën e brishtë të fëmijëve nga rrezet UV. Me strukturën e tij të lëngshme dhe të butë, rezistente ndaj ujit dhe përhapjen e lehtë, ky qumësht diellor për fëmijë do ta bëjë fëmijën tuaj të lumtur.

Holle – Qumësht lope organik 1 (0m+)

Çmimi i rregullt 1 500,00 LekëÇmimi 1 425,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Qumësht lope organik 1 është një zgjedhje e shkëlqyer kur bëhet fjalë për formulat e foshnjave. Shumë nëna ndihen fajtore kur bëhet fjalë për përdorimin e formulave të qumështit por nuk ka nevojë. Jo të gjitha nënat mund të ushqejnë me gji, dhe formulat e qumështit të foshnjave ofrojnë ushqimin e përsosur zëvendësues për foshnjën tuaj. 

Product added to compare.