Filtrat aktiv

FORTICOLINN

Çmimi 2 194,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

FORTICOLINN përmban peptide specifike bioaktive të kolagjenit dhe laktat kalciumi, të optimizuar për trajtimin e osteopenisë dhe osteoporozës. Peptidet rrjedhin nga një proces specifik, shumë i kontrolluar i hidrolizës së kolagjenit tip I.

Proenzi Intensive

Çmimi 3 900,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Proenzi Intensive është një përgatitje komplekse e përbashkët, përbërësit e së cilës janë Salix alba (shelg i bardhë) i përdorur në mjekësinë popullore dhe ekstrakte Curcuma longa (shafran i Indisë) të përdorura në Ayurveda për të ndihmuar në ruajtjen e shëndetit të kyçeve.

FLEXY FORTE

Çmimi 2 480,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Përbërësit Aktivë - Glukozamina, Kondroitin, Metilsulfonilmetani (MSM), Boswellia dhe Vitamina D3

Indikacionet - Shtesa dietike e dobishme për të ruajtur mirëqenien dhe funksionin e përbashkët te artikulacioneve. 

CARTInorm + d3 1500 mg * 60 tab

Çmimi 3 200,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Shtesë ushqimore me qëllim mjekësor, që përmban vitaminë D3, C, kalçium, mangan, glukozaminë dhe sulfat kondroitine. Rekomandohet për nevoja të veçanta ushqimore që vijnë si pasojë e problemeve të nyjeve dhe artikulacioneve ose si pasojë e gjendjeve jo të mira të kockave dhe muskujve.

ARTIMIN 4 * 30 TAB INTEGRATORE ALIMENTARE

Çmimi 2 190,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Artimin, shtesë ushqimore, me një ndikim të trefishtë për kyçe të shëndetshme dhe elastike. I jep mbështetje fortësisë dhe elasticitetit të tendinave. Komponentët janë klorhidrat glukozamine, sulfat kondroitine, acid hialuronik. Këta shfaqin një ndikim sinergjik: Rrisin lëvizshmërinë e kyçeve, ulin dhimbjet për një kohë të gjatë si dhe nxisin krijimin e kolagjenit. Falë acidit hialuronik rivitalizohet lëkura.

Promopharma – Procollagen

Çmimi 1 880,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Procollagen është një shtesë ushqimore e studiuar për stimulimin e sintezës natyrale të kolagjenit që me avancimin e moshës reduktohet dhe rigjenerimi dhe riparimi i lëkurës ndodhin me ngadalë. Lëkura humb në mënyrë progresive elasticitetin dhe tonusin me kalimin e kohës: lëkura nuk mund të kundërshtojë më efektet e kontraktimit të muskujve dhe në sipërfaqe shfaqen rrudha që me kalimin e kohës bëhen më të dukshme.

Product added to compare.