Filtrat aktiv

VICHY BB KREM SPF 50+

Çmimi i rregullt 2 900,00 LekëÇmimi 2 610,00 Lekë -10%
Availability: 10 In Stock

Mbrojtje e lartë nga dielli e pasuruar me PhE-Resorcinol për të zvogëluar dhe parandaluar shfaqjen e njollave. BB, formula e saj e lyer ndihmon për të unifikuar fytyrën dhe mund të shërbejë si një bazë përbërjeje. Struktura e saj e thatë dhe e butë thithet shpejt dhe përfundimi është mat dhe natyral.

Exfoliac Crema Bb Color

Çmimi i rregullt 2 200,00 LekëÇmimi 1 980,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Exfoliac Crema Bb Color favorizon eleminimin e papastërtive, kufizon përhapjen bakteriale dhe rregullon sekretimin dhjamor, të pasuruar me pigmente natyrale dhe mikro-sfungjer, matifikon lëkurën ndërsa thith sebumin e tepërt dhe siguron hidratimin e nevojshëm ditor.

Product added to compare.