Filtrat aktiv

TRUDI - Krem mbrojtës për fëmijë me dyllë...

Çmimi i rregullt 900,00 LekëÇmimi 855,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Krem mbrojtës për fëmijë Trudi me dyllë bletësh dhe oksid zinku është ideal sidomos kur ndërroni pelenat. Parandalon çarjen, acarimin dhe skuqjen e lëkurës në zonën e ijeve. Në këtë zonë, lëkura jo vetëm që bie në kontakt me lëngje agresive, por gjithashtu fërkohet vazhdimisht nga pelenat. Kremi mbrojtës përmban 10% oksid zinku, i cili krijon një pengesë efektive mbrojtëse (nëse barriera natyrore hidrolipide nuk është e mjaftueshme). Dylli i bletës ndihmon në trajtimin e lëkurës së skuqur dhe qetëson kruajtjen dhe djegien. Dhe për shkak se kremi nuk është shumë i yndyrshëm, lejon që lëkura të marrë frymë lehtë.

Krem hidratues për bebe me propolis

Çmimi i rregullt 420,00 LekëÇmimi 399,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Hidratuesi qetësues Trudi është i domosdoshëm në parandalimin e kushteve të motit si era, dielli ose të ftohtit. Këto efekte shkaktojnë skuqje në fytyrën dhe duart e fëmijës. Kremi hidratues për qetësimin e foshnjës me propolis përmban një sasi të madhe të substancave qetësuese dhe pastruese. Prania e propolisit në kremin hidratues për fëmijë është e rëndësishme për efektet e tij qetësuese dhe pastruese. Isshtë ideale ta përdorni sa herë që lëkura e fëmijës është e kuqe ose e ashpër.

FREZYDERM BABY OIL

Çmimi i rregullt 1 555,00 LekëÇmimi 1 477,25 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Vaj zbutës me aromë pak, i përshtatshëm për foshnje, fëmijë dhe të rritur. Përmban zbutës që trajtojnë lëkurën e thatë, të dehidratuar dhe të ndjeshme, vaj kamomili që mbron nga acarimi dhe konjuktiviti duke respektuar fiziologjinë e lëkurës së foshnjës.

Product added to compare.