Kujdesi personal

Filtrat aktiv

DR. GRANDEL- Protection Hand

Çmimi 1 900,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

DR. GRANDEL PROTECTION HAND mbron, rigjenerohet dhe zbutet me një kompleks natyral përbërësish aktivë të bërë nga lule të egra indigjene si gentian, trëndafil alpin, arnika, centaurium dhe më shumë. Aminoacidet me bazë perimesh sigurojnë lagështi të pasur, me jetëgjatësi, duke e bërë lëkurën të ndjehet e butë kadifeje.

Product added to compare.