Filtrat aktiv

LRP- Sapun Lares

Çmimi i rregullt 1 420,00 LekëÇmimi 1 278,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Falë formulës së saj të butë të pasur me gjalpë shea me veti ushqyese dhe hidratuese, LA ROCHE-POSAY Lipikar pastron lëkurën e thatë duke siguruar hidratim dhe komoditet. E pasuruar me gjalpë shea për rimbushjen e lipideve, ajo ruan shkallën e hidratimit falë bazës së saj të butë pastruese të shoqëruar me acide lipoamino kolagjenike. 

Product added to compare.