Filtrat aktiv

Trudi - Qumështi pas banjes se diellit

Çmimi i rregullt 1 350,00 LekëÇmimi 1 282,50 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Hidratimi dhe trajtimi i qumështit Trudi pas bërjes së diellit rikthen zhdërvjelltësinë e lëkurës dhe qetëson dhe ushqen lëkurën. Falë ekstrakteve natyrore të Aloe vera, tërshërës, kamomilit dhe gjalpit shea, lëkura do të qetësohet dhe do të jetë e butë elastike në prekje.

BIODERMA PHOTODERM KID SPF50

Çmimi i rregullt 4 200,00 LekëÇmimi 3 990,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Bioderma Photoderm Kid Spray SPF 50+ fytyrë dhe trup është i përshtatshëm për lëkurën e brishtë të fëmijëve. Ky kombinim u siguron fëmijëve një mbrojtje optimale kundër efekteve të diellit dhe rrezeve UV.  Rezistent ndaj ujit,  pa parfum dhe pa paraben është një kombinim ekskluziv i filtrave dermatologjikë anti-UVA dhe anti-UVB, C-Peptidi dhe Bioprotection Cellular i patentuar.

Product added to compare.