Filtrat aktiv

Medel - Sistemi i Terapise Me Aerosol

Çmimi i rregullt 5 600,00 LekëÇmimi 5 320,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Medel Family është një sistem terapie me aerosol me një kompresor pistoni. Për shkak të formës së saj praktike, Medel Family është ideale për t'u përdorur nga e gjithë familja. Medel Family mund te perdoret nga femije dhe te rritur. Dizajni i pajisjes siguron shpejtësi dhe efikasitet maksimal. 

Product added to compare.