Filtrat aktiv

NUK – Detergjent rrobash

Çmimi i rregullt 700,00 LekëÇmimi 665,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Përshkrimi i Produktit

Detergjenti i rrobave NUK është i bazuar në një formulë pastruese efektive që ndihmon në largimin e njollave. Të gjithë përbërësit aktivë mund të shpëlahet totalisht, kështu ato nuk do jenë në kontakt me lëkurën e bebes.

Detergjenti NUK është i përshtatshëm për larje midis 20°C ne 90°C dhe paketimi 750ml është i mjaftueshëm për mesatarisht 12 larje.

  • E testuar dermatologjikisht: e butë në lëkurën e bebes.
  • Formulë pastruese efektive me enzima natyrale
  • Përbërës aktivë që mund të shpëlahen totalisht
  • Për 12 larje mesatarisht nga 20°C në 90°C
  • E zhvilluar nga ekspertë të produkteve për bebe

Chicco - Sfungjer me Doreze

Çmimi i rregullt 720,00 LekëÇmimi 684,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Sfungjeri i larjes Chicco është i përshtatshëm për foshnjat që nga lindja. Eshte krijuar për të pastruar butësisht lëkurën gjatë larjes. Përveç pastrimit, doreza sfungjer Chicco plotëson procesin e larjes me një masazh të lehtë.

Chicco - Sfungjer me Fibra Natyrale

Çmimi i rregullt 900,00 LekëÇmimi 855,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Sfungjeri me fibra natyrale ekstra-thithëse është bërë nga celuloza natyrale e pastër, e njohur për aftësinë e saj të madhe për të thithur ujë. Kur zhyten në ujë, bëhet shumë e butë dhe është shumë e butë për lëkurën e foshnjës.

Chicco - Detergjent Sensitiv

Çmimi i rregullt 900,00 LekëÇmimi 855,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Detergjenti i rrobave Chicco me 1,5 litra në mënyrë efektive largon njollat ​​dhe aromat, duke i lënë veshjet me aromë delikate. Detergjenti i rrobave Chicco është testuar dermatologjikisht në lëkurat më të ndjeshme. 

Product added to compare.