Filtrat aktiv

NUK – Termometër për bebe 2 në 1

Çmimi i rregullt 4 500,00 LekëÇmimi 4 275,00 Lekë -5%
Porosite tani
Availability: Out of stock

Termometri NUK 2 në 1 mat temperaturën e veshit dhe në tëmth me një sensor infrared që jep një rezultat të saktë në sekonda. Me një sondë shumë të vogël për veshët e imët, një dritë LED ndriçon ngjyrë të kuqe kur bebja ka temperaturë.

Product added to compare.