• Çmim i zbritur
  • I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Rekomandohet për njerëzit me lëkurë të prirur për puçrra që kanë nevojë për kujdes të shpejtë dhe të synuar për një puçërr të lokalizuar përveç rutinës së tyre të përditshme.

Testuar dermatologjikisht, Hipoalergjik dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.