• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Solucioni keratolitik lufton në 3 tipe imperfeksionesh:

  • lëkurën me shkëlqim,
  • poret e zmadhuara,
  • pikat e zeza dhe puçrrat.

Formula e saj  funksionon falë përbërësve aktivë :

  • Glukonat Zinku që vepron në shkëlqimin e lëkurës dhe poret e zgjeruara.
  • Acidi Salicilik vepron mbi njolla dhe shenjat.
  • Acid Glikolik dhe Acidi Laktik që kanë veprim pastrues. 

PERDORIMI:

 Aplikojeni solucionin me anën e një pambuku në darkë duke evituar zonën rreth syve. Mos e shplani. Mund të ndjeni pak pickime në lëkurë. Këshillohet përdorimi i një kremi mbrojtës gjatë ditës.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.