Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Sebologie  është një xhel i formuluar oer lekurat me akne. që targeton shkëlqimin e tepërt, poret e zmadhuara dhe shenjat ekzistente.

Formula e saj funksionon falë përbërësve aktivë:

  • Glukonat zinku që ofron një veprim në shkeqimin e tepërt dhe poret e zmadhuara
  • Acid salicilik vepron  në njollat dhe shenjat ekzistente
  • Probiotik forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës.

PERDORIMI:

 Aplikojeni xhelin në të gjithë fytyrën mëngjes dhe/ose darkë duke evituar zonën rreth syve

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.