• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Cleanance Krem me SPF 50 për lëkura me akne

2 800,00 Lekë
2 660,00 LekëRuaj 5%

Përkujdesje mbrojtëse nga dielli për lëkura me probleme dhe akne.

Produktet fotombrojtëse Avène sigurojnë një mbrojtje të gjerë përsa i përket spektrit UV falë bashkimit ekskfuziv të përbërësve SunSitive Protection të krijuar nga Kërkimet Pierre Fabre:

  • Një kompleks fotombrojtës të optimizuar nga një galenikë e qëndrueshme dhe efikase në kohë.
  • Pretocopheryl pararendësi i vitaminés E (anti-oksidues i fuqishëm) për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira
  • Ujë Termal Avène qetësues anti-irritues.
Sasia

KREM SPF 50+ ,LEKURE ME AKNE

100 Artikuj