Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Fytyrë – Lëkura me imperfektione te shprehura triakneal.

Përkujdesje e destinuar për lëkurat me imperfeksione të shprehura të adoleshentëve dhe të tërriturve. 

Ai bashkon përbërës plotësues të njëri-tjetrit për një efikasitet të përforcuar.

Efect sose, movacion i patentuar kufizon fluksin e substancave përgjegjëse të anomalive të folikulave pilo-sebace, Acidi gfikoHk me anë të efektit të tij peeling sipërfaqësor, lëmon sipërfaqen e lëkurës. Retinaldehyde kufizon formimin e imperfeksioneve dhe parandalon lezionet reziduale post-akneike. Ujë Termai Avène qetësues dhe anti-irritues kontribon në reduktimin e skuqjeve të shpeshta në lëkurat e reja me probleme. Pa paraben.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.