Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Idealia peeling eshte formuluar per te trajtuar njollat ne lekure. Efekti PEELING arrin te realizohet fale perbereseve te tij si  blueberry polyphenol dhe  fermented black tea duke i dhene lekures njetrajtshmeri dhe shkelqim.

Aplikohet ne mbremje ne fytyre dhe mbahet gjithe naten.

Ne mengjes mos harroni te aplikoni kremin tuaj me spf ,pas cdo trajtimi me idealia peeling

I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.