DR.GRANDEL Effect Peeling

Aplikoni një ose dy herë në javë:

Varianti a) - peeling mekanik: Me duar pak të lagura, përhapeni mbi lëkurën e pastruar në fytyrë, qafë dhe dekolte dhe masazhojeni për 2-3 minuta duke përdorur një lëvizje qarkore, më pas lajeni dhe aplikoni produktin e duhur për kujdesin e lëkurës.

Varianti b) - peeling enzimatik: Vendoseni si maskë për të mbuluar lëkurën e pastruar. Lëreni të punojë për 10-15 minuta, më pas lajeni dhe aplikoni produktin e duhur për kujdesin e lëkurës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.